A Plus Teknik Şartname ve Değerleme

Sevgili Üsküdar Mahallesi Konakları Hissedarları;

Sözleşmemiz içerisinde de belirtildiği üzere sizlere A Plus bir konak dairesi sunuyoruz. Peki A Plus ne demek? Bir projenin en lüks hali diyebiliriz. Kullanılan malzemeler bu daire tipinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Ve biz sizlere sözleşme ile A Plus daire yapacağımızı taahhüt ediyoruz.

Teknik şartnamemizde bulunan ve konak dairelerinizde kullanılacak olan malzemelerin sunumlarını çok yakın zamanda ofisimizde sizlere sunmaya başlayacağız.

İki adet resim koyuyoruz bu yazımıza, bu resimler sadece tuvaletin klozet ve rezervuarlarını içeriyor. Bir tanesi bizim teknik şartnamemizin 10. Maddesinde yazan Geberit marka diğeri ise normal bir inşaatta kullanılan ve birinci sınıf bir malzeme olan kale marka klozet ve rezervuar içeriyor.

Geberit marka olan ve bizim teknik şartnamemizde yazan rezervuar ve klozet fiyatı; Geberit Marka AquaClean Mera Comfort Beyaz Klozet 26.460,67 ₺ – Geberit Marka Monolith Plus Rezervuar – Asma Klozet İçin 9.154,93 ₺ yani toplamda 35.615,6 ₺ iken, diğer klozetin fiyatı rezervuarı ile beraber 600 ₺ tutuyor.

Değer bakımından sizlere anlatmak istediklerimizin aslında çok küçük bir örneğini sizinle paylaştık.

Sözleşmelerimiz devam etmektedir. Güzel haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Üsküdar Mahallesi Konakları Projesi Müşaviri

Hamit Çalışır