Birlikte olmanın getirdiği güç

Sevgili Üsküdar Mahallesi Konakları Projesi Hissedarları;

Öncelikle Can Azerbaycan’ımızın Bağımsızlık Günü Kutlu olsun.

azerbaycan-bagimsizlik-gunu

Bazı hissedarlarımız imar haklarının az olduğunu söylüyorlar, Projelerini tasdik ettirdiğimiz Çevre Bakanlığının onayladığı, imar hakkımızın kesinleştiğini biliyoruz. Vaad etmiyoruz, dürüstçe, her 100 metrekare arsanıza 90 metrekare civarında bir lüks daire veriyoruz, bizde aynısını alacağız. Bir imar artışı gelirse onu da üst katlarda eşit olarak paylaşacağız. Bu konuda netiz, noter sözleşmesi ile garanti ediyoruz.

Bizimle sözleşme yapan hissedarlarımızın tapuları tertemiz, birlikte olmak ortak menfaatimiz.

Sizin menfaatleriniz, bizim menfaatlerimizle birlikte olduğundan eşit paylaşacağız. Biz bu projenin ve inşaatların sizlerinde yardımıyla yapılıp, size teslim edilmesi için sözümüzde durduk, bundan sonra da aynı sözü inşaatlarımızı bitirerek tutacağız.

6 kattan doğan imar haklarını kazanacağımızı iddia etmiştik, ispat ettik. Şimdi de konutların bitişiğindeki yapacağımız rezidanslar, home officeler, cadde mağazaları ve alışveriş merkezleriyle yapacağımız dairelerimizin değerini en az iki katına katlayan bir gelir getireceğimizi ispat ediyoruz.

Sözleşmesini yapan hissedarlarımız ile bekleyen hissedarlarımıza sesleniyoruz. Menfaatlerimizi birleştirdik, hızlıca sözleşmelerimizi tamamlayıp gücümüzü birleştirelim. Yatırımcılarımızdan inşaatların bir an önce tamamlanmasını bekleyelim.

Üsküdar Mahallesi Konakları Proje Müşaviri

Hamit Çalışır