Doğru Alanda Doğru Proje

Merhaba Sevgili Üsküdar Mahallesi Konakları Projesinin hissedarları;

29 Ekim tarihinde Çengelköy Mehmet Çakır Kültür Merkezinde sizlerle bir araya gelmiştik. Toplantımız da Efekta Mimarlık sahibi Kayhan Çakanel’in bir açıklaması vardı.

“Halk GYO’ya proje kabul ettirmek çok zor. Halk GYO, Projenin lokasyonu ve o lokasyonda yapılacak projenin bölge için doğruluğunu çok önemsemekte.”

Kayhan Bey’in bu açıklamaları aslında Halk GYO’nun yönetim anlayışını oluşturmaktadır. Üsküdar Mahallesi Konakları Projesi’nin “Doğru alanda, doğru proje” olduğunu görmüş oluyoruz.

halkbank-yonetim-kurulu-baskani-recep-suleyman-ozdil
Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman Özdil

Halkbank’ın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Recep Süleyman Özdil Bey’in Halk GYO’nun 2016 Yılı Faaliyet raporunda ki sözlerine bir bakalım;

“Halk GYO ailesi olarak, 6 yıl önce başladığımız yolculuğumuz boyunca, ‘Doğru lokasyonda doğru proje’ ilkesi ışığında, tüm projelerimizi kaliteye ve gelişmeye olan inancımızı hayata geçirdik.”

halk-gyo-genel-muduru-feyzullah-yetgin
Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin

 

Halk GYO Genel Müdür Feyzullah Yetgin Bey ile makamında, bazı hissedarlarımızla beraber toplantı yaptık ve bu toplantıda Feyzullah Yetgin Bey; “Halk GYO ile Bahaş Holding arasında ki sözleşmenin uzatıldığını” belirterek, orijinal belgeyi Müşavirimiz Hamit Çalışır Bey’e takdim ettiler, orijinal sözleşme belgesini ofisimize gelerek inceleyebilirsiniz.

“Doğru alanda, doğru hesaplarla doğru proje” olan Üsküdar Mahallesi Konakları Projesi için sözleşmelerimiz devam etmekte olup, sizleri de en kısa zamanda ofisimize bekliyoruz. Tevfik Fikret’in dediği gibi;
“Güzel düşün, iyi hisset, yanılma, aldanma, Ne varsa doğrudadır, doğruluk şaşar sanma.”

Saygılarımızla