HALK GYO PROJELERİ

halk-gyo-logo-portfoy

 

BİZİM TEPE AYDOS

Vakıf GYO işbirliği ile kurulan ortaklık üzerinden hayata geçirilen konut projesi, İstanbul’un son dönemlerde en çok gelişme gösteren ve en çok konuşulan ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de yer almaktadır.

“Mutluluk Evinizden Başlar” sloganıyla yükselen proje, yaklaşık 95 bin m2lik bir alanda, %90 peyzaj alanına sahip olacaktır. 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı ve 13’er katlı 17 blok ve toplam 1037 adet konuttan oluşan proje içerisinde, hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ile özel anaokulu ve ticari birimlerin olduğu çarşı da yer alacaktır.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yakın bir konumda olmasıyla bölgedeki konut talebini karşılayacak olan projemizin satışlarına başlanmıştır.

Proje sitesine girmek için lütfen tıklayın : http://www.bizimtepeaydos.com/

 

ŞEHRİSTAN KONUTLARI

Erzurum ili Yakutiye ilçesinde yer alan ve Er Konut İnşaat’ın maliki bulunduğu arsa, konut projesi geliştirmek üzere Nisan ayında portföye dahil edilmiştir. Er Konut İnşaat ile yüzde 50 – yüzde 50 ortak paylı Halk GYO – Er Konut Adi Ortaklığı üzerinden hayata geçecek olan projede, 23.734 m2lik arsa üzerinde, 3 farklı tipte 13’er katlı 13 bloktan ve toplamda 620 daireden oluşan “Şehristan Konutları”nda ticari ünite alanları da yer alacaktır.
Proje sitesine girmek için lütfen tıklayın : http://www.sehristankonutlari.com

 

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinin en büyük paydaşlarından biri olarak, proje dahilindeki arsamız üzerinde hayata geçirilecek olan karma projemiz 46 ve 34 katlı iki ofis kulesi ve 8’er katlı üç ticari binadan oluşacaktır. A sınıfı standartlarda dizayn edilecek ofis kulelerimizin İstanbul’un dünya standartlarında yüksek kalitede ofis ihtiyacını karşılaması hedeflenmektedir. Proje, merkezi Ankara’da bulunan kamu bankaları Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ile BDDK ve SPK gibi kurumları tek bir merkezde toplayacaktır. İnşaat izin ruhsatı alınan projenin tamamlanması sonrasında, Türkiye Halk Bankası A.Ş.nin ihtiyaç ve talebi doğrultusunda belirlenecek alanın, SPK lisanslı bir gayrimenkul değerleme şirketince tespit edilecek değer üzerinden, Türkiye Halk Bankası A.Ş.ne kiralanması hususunda Banka ile iyi niyet sözleşmesi imzalamıştır.

İNTERNET SİTESİ: http://www.halkgyo.com.tr/proje/istanbul-finans-merkezi-projesi

 

ESKİŞEHİR PANORAMA PLUS

Panorama Plus, Şirketimizin Anadolu’da gerçekleştirdiği ve yapımını kendisinin üstlendiği ilk konut projesidir. Proje, Eskişehir’in en yüksek ve mimari açıdan en şık ve donanımlı projesi olarak inşa edilmiştir.

Proje, 3+1 ve 4+1 daire tipinde olmak üzere toplam 97 adet konut ve 5 adet ticari üniteden oluşmaktadır. Yüksek işçilik ve malzeme ile inşa edilen projede daireler ev sahiplerinin kullanımına hazır şekilde teslim edilmiştir.

Proje içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve mevsim gereksinimlerine göre üzeri açılıp kapatılabilecek bir yüzme havuzu, 24 saat güvenlik gibi sosyal imkânlar bulunmaktadır.

Proje “LEED SILVER” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Proje sitesine girmek için lütfen tıklayın : http://panoramaplus.halkgyo.com.tr

 

REFERANS BAKIRKÖY

 

Gelir paylaşımı yöntemi ile Bakırköy’deki arsamız üzerinde hayata geçirilen ve Kiler Holding iştiraklerinden Biskon Yapı A.Ş. ile birlikte yürüttüğümüz “Referans Bakırköy” projemiz, İstanbul’un ayrıcalıklı semtlerinden Bakırköy’de son kalan proje alanlarından birinde yükselmiştir.

Üç blok halinde inşa edilen proje, 254’ü konut 73’ü ticari ünite olmak üzere toplam 327 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitness, hamam, kreş, çocuk oyun alanı, kapalı basketbol sahası ve kapalı otopark gibi pek çok sosyal olanağa sahip projemizde, 1+0’dan 4+1+1’e kadar farklı konut seçenekleri sunulmaktadır.

Referans Bakırköy’ün en önemli özelliği ise teraslı yapısıdır. Her katta yer alan teraslar özellikle dördüncü kattan itibaren kullanıcılarına deniz manzarasından maksimum yararlanma imkânı sunmaktadır.

Proje sitesine girmek için lütfen tıklayın : www.referansbakirkoy.com

 

PARK DEDEMAN LEVENT OTEL

Şirketimiz portföyünde bulunan Levent arsası üzerinde inşası tamamlanan projemiz, Şirketimizin turizm sektöründeki ilk yatırımıdır. Mimarisi ve konumu itibarıyla şehir otelciliğinin en güzel örneklerinden biri olan binanın, Mecidiyeköy-Maslak hattındaki iş oteli ihtiyacını karşılaması hedeflenmektedir.

Çevre dostu bir yapı olması hedeflenen Park Dedeman Levent Otel, LEED GOLD (Enerji ve Çevre Dostu Tasarım’da Liderlik) sertifikası almaya hak kazanmıştır.

10 yıllığına imzalanan sözleşme çerçevesinde Dedeman Hotels & Resorts International’a teslim edilen otel, 2015 yılı Temmuz ayında bu yana hizmet vermektedir.

İNTERNET SİTESİ: http://www.halkgyo.com.tr/proje/park-dedeman-levent-otel

 

ŞEKERPINAR PROJESİ

 

2012 yılı Eylül ayında Şirketimiz portföyüne dahil edilen Kocaeli Şekerpınar’daki yaklaşık 16 bin m2 büyüklüğe sahip arsamız üzerinde yer alan “Şekerpınar Projesi” 61 bin m2 kullanım alanına sahiptir.

Projenin yaklaşık 9 bin m2 kullanım alanına sahip olan ve “Bankacılık Merkezi” olarak adlandırılan A Blok kısmı, 2015 yılı Nisan ayında 10 yıllığına kiralanmıştır. Çevre dostu bir yapı olması hedeflenen binamız “LEED GOLD” sertifikası sahibidir.

Projenin “Halk Ofis Şekerpınar” olarak adlandırılan B Blok kısmı ise yaklaşık 52 bin m2 kullanım alanına sahiptir.

İNTERNET SİTESİ: http://www.halkgyo.com.tr/proje/sekerpinar-bankacilik-merkezi