Kat Brütü İle İlgili Açıklama

Merhaba Sevgili Üsküdar Mahallesi Projesi Hissedarları;

Cumamız Mübarek Olsun.

Kentsel dönüşüm çalışmalarımızda yeni bir aşamaya geçtik. Siz hissedarlar; artık kafanızı karıştıran soruların net cevaplarını duyup, görüp, hesaplarınızı ve çıkarlarınızı ona göre ayarlayabilirsiniz.

Üsküdar Mahallesi Konakları projesinde dairelerinizin arsa payınıza göre nerelerden hangi konaktan alabileceğinizi görebilirsiniz.  Proje içerisinde büyük ya da küçük daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Örnek bir binanın kat brütü nedir? sorusuna yönelik olarak cevabı aşağıda yayınlıyoruz, böylece size gönderdiğimiz hesapların, daire brütü olduğunu, kat brütü olmadığını bu şekilde anlatabileceğimizi düşünüyoruz.O konağın kat planı, daire tiplerinin tüm hesap ve ölçülerini öğrenebilirsiniz. Size ait bağımsız bölüm alanı her 100M2 arsa için 80M2, ortak alanlardan gelen yaklaşık 20M2 ile kat brütünün 100M2’ye ulaştığını görebilirsiniz.

 

kat-brutu

 

Yatırımcımız olan Halk Bankası şirketi Halk GYO ve Bahaş Holding’de bir an önce sözleşmelerinizi yapmanızı, inşallah en yakın zamanda kentsel dönüşümün başlamasını arzu ediyor.

Üsküdar Belediye Başkanımızda örnek bir proje ile Üsküdar’ın yenilenmesi için elinden gelen gayreti gösteriyor. Sizi daha fazla bilgi almanız için, kentsel dönüşüm ofisimize bekliyoruz. Yeni gelişmeler ve sürprizler var. Sizi bilgilendireceğiz.

Hayırlı ramazanlar.