reyhan-insaat-logo

 

GOP PLEVNE

GOP Plevne, bir konut projesi olmanın da ötesinde, Gaziosmanpaşa’nın şanlı adına yaraşacak, size de emsalsiz bir zafer kazandıracak.

Burada, 1200 m²’lik sosyal tesisiyle ailece hayal ettiğiniz hayata kavuşacak, 1700 m²lik peyzaj alanıyla rahat bir nefes alacak, renkli ve eğlenceli parklarıyla çocuklarınızın kahramanı olacak, yanı başındaki TEM bağlantı yolu ve proje içerisindeki metro istasyonu gibi kolay ulaşım alternatifleriyle şehri yeniden fethedecek ve yatırımınız için en doğru hamleyi siz yapacaksınız.

Mimari değeri, konumu ve ulaşım imkanlarıyla, markanıza prestij katacak iş merkezinde bulunan 82 ticari alan ve bağımsız ofisten birinde dünya markalarının arasında siz de yerinizi alacak, sancağınızı şanla dalgalandıracaksınız.

GOP Plevne, bu destanın bir parçası olmanız için sizi bekliyor. Reyhan İnşaat, By Oktayöz İnşaat A.Ş. , Bahaş Holding A.Ş. ortak projesidir.

İnternet Sitesi: http://www.gopplevne.com/tr

Hilton Sitesi

İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Hilton sitesi kentsel dönüşüm projesi. Proje detayları eklenecektir.

Ataşehir Modern

E5 ve E6’nın kesiştiği bir noktada yer alan Ataşehir; Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye gibi ilçelere komşuluğu ve ana arterlere kolay bağlantısıyla her yere hızla ulaşabilmenizi mümkün kılıyor. İş, alışveriş ve eğlence merkezi olarak konumlanması da Ataşehir’i daha çekici kılıyor.

Ataşehir’in merkezi noktasında son değerli arazi üzerinde yükselen Ataşehir Modern, bölgesinde yatırım gücü en yüksek “yeni” proje olarak öne çıkıyor. Geleceğin projesinde şimdiden yer almanın avantajlarını yaşamak da en az bu proje kadar gerçek.

İnternet Sitesi: http://atasehirmodern.com/

 

Avlu34 AVM

Arnavutköy’de yer alan AVM projesinin detayları eklenecektir.