Ramazan Bayramı Tebriğimiz

Sevgili Üsküdar Mahallesi Projesi Hissedarları;

Gelecek günlerin, bize gerçek bir güç ve sürekli artan nimetler getireceğinden eminiz. Yaptıklarımızda bilinçliyiz, yüksek enerji üretiyoruz. Amaçlarımız hayatımıza büyük bir güç sağlıyor. İşimizde başarıya ulaşmamızda gücümüz, işimizi sevmekten kaynaklanıyor.

Sevgi başarının bileşenlerinden biridir. Günümüzde en en güvenilir insanlar; yaşadığını yorumlayabilmeyi öğrenen, öğrendiğini değerlendirebilendir. Korkmayan, kaçmayan, noksanlarını tamamlayandır.

Doğru stratejiler bizim iletişimde ahengi kurmamızı sağlıyor. Üç buçuk yılda, 5 seçim yaşadık. Kanaatimizin oluşumunu geciktirdi, işimizi uzattı. haliyle bir kısım hissedarlarımızın kafası karıştı.

Kaybettiğimiz zaman, bu zamanda ortaya çıkan ve hepimiz için hayati önem taşıyan ekonomik kriz döneminde hangi yatırımcılar ayakta durabiliyor. İş büyüklüğü milyarı bulan projemizde, size Halk GYO ve Bahaş Holding gücü ile fark yaratan bir proje ile geldik.

Ramazan’ın ruhumuzu dinlendirdiği şu günlerde; Bayram sevincimizi, bayramdan sonra sizler ile yapacağımız kat karşılığı sözleşmeler ile devam ettireceğiz inşallah.

Arsa hissedarlarımız ile birlikte, tüm hissedarlarımın menfaatlerini, devlet güvencesi altında korunduğunu ispat ettik. Biraz daha sabır göstererek birlikte başardığımızı göreceksiniz.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Mail Adresinizi Bırakabilirsiniz

uskudar-mahallesi-konaklari-projesi