En Son Yayınladığımız Duyurumuz

Sayın Hissedarlar;

Zaman önemli, değerlendirmediğimiz zaman geri gelmiyor. Şansımızı hayata nasıl geçireceğimizi birlikte kararlaştırıyoruz. Hissedarlarımızdan konusunda uzman Üniversiteli ve farklı mesleklerde ki 30 ayrı teknik arkadaşımızı, ortak gelecek için menfaatlerimizi bir daha gözden geçirmek için buluşturuyoruz. Daha yüksek değere ulaşmak için bilgilerimizi birleştiriyoruz.

Zaman, para ve imkan demektir. İmkanınız var. Üsküdar Mahallesi Konakları sizin zenginliğiniz. Konut alanında emsal yok, sizin 100M2 arsanızdan size neyi garanti ettiğimiz önemli. En az 95 M2 kat brütü alıyorsunuz. Ülkemizi ve kendimizi küçük görmeyelim. Devletin kamu bankasının şirketi olan Halk GYO sizin müteahhitiniz oluyor. Lafla değil, yaptığımız kat karşılığı sözleşmelerimiz, başka bir firmanın, kentsel dönüşümü gerçekleştirmesinin mümkün olmadığını ispat etti. Hisseli bir ortaklığınız var. Haklarınızı birlikte tespit ediyoruz. Bunlar güzel şeyler, sizin ve bizim ortak başarımız olacak inşallah.

Yanlış bir algı ile karşı karşıyasınız. Üsküdar Mahallesi Konut Projesinde her 100M2 arsamıza kesin ve net en az 75M2 bağımsız bölüm alanı veriyoruz. Bu konak dairemizin kat brütü en az 95M2 olacaktır. Bu çalışmalar, tamamlanmış etüt projeler sonucudur. Kat planlarını proje ofisimizde görebilirsiniz. Kat karşılığı sözleşmemizde ki 75M2 (bağımsız bölüm) net dairedir.

Kat karşılığı sözleşmelerimiz devam etmektedir.

Halk GYO – Bahaş Holding – Reyhan İnşaat Müşaviri

Hamit Çalışır