Üsküdar Mahallesi Projesi Ve Ticari Alanlar

İstanbul için; Yahya Kemal "Sade bir semti sevmek bile ömre değer" diyordu. Üsküdar dergisinde Hilmi Türkmen Bey; bu semt olsa olsa Üsküdar'dır diyor ve ekliyor; İstanbul'un en güzel semti Üsküdar, güzellikler üretiyor.

ornek-istinye-park

Bizde sizler ile Üsküdar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinde; Üsküdar konaklarını yapmak için birlikteyiz. Projemizin ticari aksında 400 metre cadde cephesi olan İstinye Park modeline yakın, ticaret ve yaşam merkezini hayata geçirdiğimizde, bölgenin kıymeti bugün var olan ticaret – konut değerlerinin en az üç dört katı değer kazanacaktır.
Üsküdar Konaklarında yaşama ve mülk sahibi olmanın fırsatını sizinle yakaladık. Ortak menfaatleri oluşturmak ve problem olarak gördüğümüz 100.000 metrekare hisseli arazide, sizlerin 300 – 400 metrekare arsasının olmasının, bu proje ile sizleri ve ailenizi nasıl zengin ettiğini ispat etmek için sadece projeyi incelemek kafidir.

Göreceksiniz ki; 6 kat imardan doğan hakları kazandık ve sizlerle eşit paylaşıyoruz. Halk Bankası Devlet bankası ve onun Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketini müteahhit ortağı ederek, garantili bir şekilde bu projenin hayata geçeceğini ispat etmek istiyoruz. Kat karşılığı sözleşmelerinizi bir an önce yapmanız, sizin bu yüksek menfaatinize kavuşmanız için en önemli fırsattır, hiçbir kaybınız ve riskiniz yok, bu dileklerle yeni yılınızı tebrik ediyoruz.

Sözleşmelerimizi yapmaya devam ediyoruz.

Halk GYO – Bahaş Holding – Reyhan İnşaat Müşaviri

Hamit Çalışır