Yeni Yıl Tebriği

Sevgili Üsküdar Mahallesi Projesinin Hissedarları;

Proje geliştirme ve yanlış algıların önüne geçmek için hissedarların yerinde dönüşüme olan inanç ve güveni arttırmak istiyoruz. Daha insani, daha duygusal, daha sosyal çalışmalar yapıyoruz.

Hissedarlardan Mimar, Mühendis, Hukukçu, Eğitimci, Şehir Plancı, Sosyologlardan oluşacak yeni bir teknik ekip oluşturuyoruz. Hem sizlerin merak ettiği birçok soru ve çalışmayı, birlikte sizlerle paylaşacağız. Bugünden, inşaatların bittiği ve yeni yaşamın başladığı zamanda da birlikte olacak gönüllü ortaklarınız çalışmalarını daha sık sizinle paylaşacak.

Bir yıl öncesine kadar iki kat imarı olan arsamıza 5.5 Kat imar hakkını Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Türkmen sizinle yaptığı toplantıda beyan etti. Konut alanında emsal yoktur. Mevzuata uygun projeyi hazırlıyoruz. İnşallah tasdik ettirip sizinle birlikte yakın bir tarihte kentsel dönüşümü başlatacağız. Üsküdar Mahallesi Konakları sizi de bizi de mutlu edecek imkân ve fırsatları kazandırıyor. 20, 30 yıldır beklediğiniz fırsat doğdu, beklemeyelim ve inşaatlarımızı bir an önce başlatalım. Örnek teşkil eden projemizin getirisi de fazla olacaktır.

Müşavir olarak, yatırımcı Bahaş Holding ile yaptığımız sözleşmede bizim sorumluluğumuz sizlerin kat mülkiyeti tapularınızı verdiğimizde bitiyor. O Tarihe kadar yetki ve sorumlu olarak hep sizinle birlikteyiz. Sizin kat mülkiyeti tapularınızı verince, yatırımcı kendi hissesine düşen miktardan Müşavirin %3’ünü verecektir, yani sizin hisseniz ile bir ilgisi yoktur.

Biz size kimin ne verdiğini sorgulamak gibi bir tartışma açmıyoruz. Sizin her 100 M2 arsanız için net, açık ve kesin olarak 75M2 (en az) bağımsız bölüm brüt alanı (Bağımsız bölümün içinde ki ona ait olan alan) vermeyi taahhüt ediyoruz. Sözleşmemizde bunu beyan ediyoruz. Garantimiz de devletin şirketidir. Kat karşılığı sözleşmelerimiz devam etmektedir.

Kötülüklerin unutulduğu, güzelliklerin hayatımızı doldurduğu, birlik ve beraberliğin, sevginin, barışın hakim olduğu sağlıklı, huzurlu bir yeni yıl dileriz.

Halk GYO – Bahaş Holding – Reyhan İnşaat Ortaklığı
Müşaviri

Hamit Çalışır